برلیانس/

آمبولانس اورژانس اسپرینتر شرکت میزن در طرح های مختلف و تجهیزات پزشکی متنوع قابل عرضه می باشد.

دیواره های کناری، کف و سقف کابین عقب در سه قسمت مجزا و از جنس کامپوزیت GRP طراحی شده و با مهارت بسیار بالا به یکدیگر متصل شده است در نتیجه از لحاظ پاکیزگی و ضدعفونی بودن کابین عقب کاملا متمایز و با بالاترین استانداردهای بهداشتی ساخته شده است. طراحی خاص دیواره ها در شرایط تصادف و واژگونی خودرو کمترین خطر برای بیمار و همراه را در بر دارد و مقاومت بالای دیواره ها از آسیب رساندن به افراد داخل کابین ممانعت نموده که خود فاکتور مهمی در ایمنی خودرو می باشد. صندلی های داخل کابین عقب بصورت تا شو و مطابق با جدید ترین یافته های ارگونومی طراحی گردیده است در نتیجه امکان مراقبت از بیمار و همچنین آزاد بودن فضای اطراف بیمار به حداکثر رسیده است.

تمامی صندلی ها تست استاندارد M1 را با موفقیت پشت سر گذاشته است. تکنولوژی پیشرفته تجهیزات داخلی سبب گردیده تا جهت رفاه حال بیمار از سیسیتم گرمایشی وسرمایشی خودکار شرکت WEBASTO  جهت تنظیم دمای اتاق کابین عقب استفاده گردد.

بر روی دیواره اتاقک عقب یک قفسه وجود دارد که بهترین دسترسی را از سمت درب کشویی به لوازم داخل قفسه مهیا می نماید، همچنین در مواقع اضطرار می توان کیف امداد اورژانسی و یا دو جعبه امداد اورژانسی در آن قرار داد. در آمبولانس اورژانس اسپرینتر ارتفاع کابین از کف 1/93 متر می باشد و با توجه به طراحی خاص صندلی راننده و کمک راننده، در شرایط دلخواه قابل جابجایی می باشد و این امر در جهت رفاه حال راننده و افراد قد بلند طراحی گردیده است.

آمبولانس اورژانس اسپرینتر با سقف بلند، سیستم هشدار با امکانات خاص را در دسترس قرار داده است، میزان پایداری بالا، برد مسافتی مناسب و میزان پرتاب نور در لامپ های LED سبب افزایش آگاهی سیستم هشدار در جاده های پرترافیک گردیده است. جانمایی یکنواخت تجهیزات کابین عقب سبب کاهش میزان مصرف سوخت و مقرون به صرفه بودن استفاده از این آمبولانس گردیده است. همچنین کاهش سر و صدای اضافه در کابین از مزیت های دیگر این آمبولانس در مسافت های طولانی می باشد.

استفاده از سیستم سیگنال و جریان دهی خاص سبب افزایش کیفیت لامپ های LED  در جلو و عقب خودرو گردیده است. آمبولانس مرسدس بنز اسپرینتر با توجه به استانداردهای اروپا EN 1789:2010  در موسسه مرکزی تست تصادفات مورد بررسی قرار گرفته است.

این تست با تجهیزات و امکانات کامل داخل کابین صورت گرفته که از الزامات ایمنی اروپا DIN EN 1789  می باشد. موسسه UTAC در فرانسه این خودرو را با آخرین و بالاترین استانداردهای ایمنی 1778:2010  از نوع C,A1, A2, B مورد تائید قرار داده است.

ضمنا آمولانس مرسدس بنز اسپرینتر 316  با گیربکس اتوماتیک و موتور بنزینی یورو 6 با شرایط فوق قابل تامین می باشد.

اطلاعات فنی مفید و کاربردی آمبولانس مرسدس بنز اسپرینتر 315 دیزلی

آمبولانس بونا بر پایه شاسی مرسدس بنز کلاس E طراحی گردیده است. متخصصین ما با نوآوری و ابتکار خود موفق به تولید سری بونا شده اند. استفاده از تکنولوژی  مطمئن در این خودرو همراه با آخرین دانش روز دنیا در صنعت تجهیزات پزشکی سبب گردیده تا به سختی بتوان آمبولانسی با ویژگی های بونا پیدا نمود.

آمبولانس بونا در مدل جدید با سقف بلند و با پوشش فایبر گلاس GRP طراحی گردیده است. در نتیجه این امر نقش اصلی در کاهش میزان مصرف سوخت داشته است. همچنین در این مدل طراحی داخلی به گونه ای صورت گرفته است تا بیشترین ایمنی مسافر و بیمار را در کابین عقب مهیا نماید . در طراحی جدید این شرکت موفق گردیده تا مدلی با ارتفاع سقف 1/9 متر تولید نماید و این امر سبب گسترش روز افزون رفاه بهیار و همچنین افراد قد بلند گردیده است.

از اصول مبتکرانه شرکت میزن استفاده از آخرین راه حل های فنی؛ دانش مهندسان خبره و استفاده از بهترین تکنولوژی ساخت در این آمبولانس می باشد. همچنین تمرکز ما بر روی سیستم آیرودینامیکی و تامین نیاز مشتریان در تجهیزات پزشکی می باشد.

فولکس واگن ترانسپورتر

ما آمبولانس فولکس واگن T5  در مدل های سقف کوتاه، سقف بلند متوسط، سقف بلند میزن را به شما پیشنهاد می کنیم. بوسیله دانش فنی شرکت ما شما می توانید از مزایای آمبولانس با سقف بلند با طراحی داخلی متنوع و با مزیت صندوق عقب با کاربری مناسب بهره مند شوید. تمامی مدل های آمبولانس فولکس واگن از تجهیزات ویژه ای بسته به نوع کاربری و مطابق با منابع پزشکی قابل دسترس می باشد.

ایمنی و راحتی سرنشینان ( بیمار و تیم پزشکی) بزرگترین هدف ما می باشد سهولت در جابجایی ویلچر و برانکارد از جمله موارد مورد توجه ما در تجهیزات داخلی خودرو می باشد.

آمبولانس آی سی یو اسپرینتر از شاسی با ارتفاع پایین که توسط شرکت ALKO طراحی گردیده، بهره می برد که در نتیجه مرکز ثقل پایین تر و پایداری بیشتر در شرایط کاری مختلف در این آمبولانس حاصل گردیده است.استفاده از لاستیک تکی در محور عقب سبب کاهش وزن و ایجاد فضای بیشتری در داخل کابین گردیده است. همچنین موقعییت سقف آمبولانس ICU اسپرینتر سبب چیدمان بهتر تجهیزات پزشکی داخل کابین و ارگونومی مناسب گردیده است.

آمبولانس ICU دارای یک اتاقک ایزوله و از جنس پروفیل آلومینیوم می باشد و چراغ های گردان بالای سر راننده بر روی سقف نصب گردیده است. آمبولانس ICD از نوع کلاس C می باشد.چیدمان داخلی آمبولانس ICU بنا به درخواست مشتری قابل تغییر می باشد. در قسمت جلویی پارتیشن و بر روی دیواره، یک صندلی مخصوص بیمار نصب گردیه است، تمامی صندلی های کابن عقب با استفاده از آخرین تکنولوژی و متناسب با ارگونومی بدن انسان طراحی گردیده اند و تست M1 را پشت سر گذرانده اند. در آمبولانس ICU اسپرینتر از سیستم تهویه خودکار مجزا جهت تنظیم دمای داخل کابین استفاده شده است.

چراغ های گردان هشدار آمبولانس ICU  با پایداری بالا و بعد مسافتی بالای لامپ های LED سبب افزایش کارایی سیستم هشدار در جاده های پرترافیک گردیده است.

سیستم چراغ های اپتیکال در گوشه بالای اتاقک نصب گردیده است. جانمایی یکنواخت تجهیزات کابین سبب کاهش میزان مصرف سوخت و افزایش مقرون به صرفه استفاده از این آمبولانس شده است.

کاهش سر و صدای اضافه کابین از مزیت های دیگر این آمبولانس در مسافت های طولانی رانندگی می باشد.

سیستم روشنایی جلو و عقب متناسب با استاندارد ECE R65  و در کلاس 2 می باشد.